Јод | Соновник
Соновник

Јод

Ќе се најдете во непријатна ситуација, но брзо ќе се извлечете од неа.

Ако мирисате јод

Ќе успеете да ги решите проблемите единствено со повеќе упорност и трпеливост.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 26%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6506 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.