Фикус | Соновник
Соновник

Фикус

Премногу сте пасивни. Мора да го промените тоа ако сакате да бидете успешни во животот.

Ако наводнувате фикус

Ќе се чувствувате многу осамени.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 77%
  • 23%
Се испраќа...

(Вкупно: 18183 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?