Укор | Соновник
Соновник

Укор

Ако добиете укор

Ве очекуваат непријатности.

Ако укорувате некого

Нема да бидете задоволни од помошта која ја добивате од вашите колеги на работа.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6473 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.