Тегла | Соновник
Соновник

Тегла

Празна тегла

Ќе бидете во неизвесност.

Полна тегла

Ќе добиете вести кои ќе ви донесат голема радост.

Скршена тегла

Нема да помине долго време пред да се откажете од вашите намери.

Стаклена тегла

Ви претстои прослава.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 959 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?