Тегла | Соновник
Соновник

Тегла

Празна тегла

Ќе бидете во неизвесност.

Полна тегла

Ќе добиете вести кои ќе ви донесат голема радост.

Скршена тегла

Нема да помине долго време пред да се откажете од вашите намери.

Стаклена тегла

Ви претстои прослава.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.