Театар | Соновник
Соновник

Театар

Ќе настапат големи промени на работното место кои силно ќе ви влијаат и на личниот живот.

Ако купувате билет за во театар

Ќе бидете измамени.


Празен и темен театар

Ќе бидете многу осамени и нешто ќе ве измачува.

Многу осветлен театар

Ќе имате многу среќа.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.