Театар | Соновник
Соновник

Театар

Ќе настапат големи промени на работното место кои силно ќе ви влијаат и на личниот живот.

Ако купувате билет за во театар

Ќе бидете измамени.


Празен и темен театар

Ќе бидете многу осамени и нешто ќе ве измачува.

Многу осветлен театар

Ќе имате многу среќа.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?