Тајфун | Соновник
Соновник

Тајфун

Ви претстои бурен период кога се работи за семејните односи.

Ако сте насред тајфун

Ќе ја добиете работата која долго време ја посакувате.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?