Тајфун | Соновник
Соновник

Тајфун

Ви претстои бурен период кога се работи за семејните односи.

Ако сте насред тајфун

Ќе ја добиете работата која долго време ја посакувате.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.