Татковина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Татковина
Соновник

Татковина

Ќе евоцирате спомени и ќе копнеете за некои луѓе од минатото.

Ако ја напуштате вашата татковина

Ве очекува пријатно патување.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 959 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?