Татковина | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Татковина
Соновник

Татковина

Ќе евоцирате спомени и ќе копнеете за некои луѓе од минатото.

Ако ја напуштате вашата татковина

Ве очекува пријатно патување.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.