Талисман | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Талисман
Соновник

Талисман

Ви претстои голем успех.

Ако добиете талисман

Ќе остварите неочекувана добивка.

Ако носите талисман

Ќе постигнете голем успех во работата, но со голема помош од други луѓе.

Ако некој друг носи талисман

Вашите соперници ќе постигнат голем успех.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?