Талисман | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Талисман
Соновник

Талисман

Ви претстои голем успех.

Ако добиете талисман

Ќе остварите неочекувана добивка.

Ако носите талисман

Ќе постигнете голем успех во работата, но со голема помош од други луѓе.

Ако некој друг носи талисман

Вашите соперници ќе постигнат голем успех.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.