Такси | Соновник
Соновник

Такси

Ќе бидете вмешани во голема расправија.

Ако возите такси

Ќе дознаете многу корисна информација.

Ако се возите во такси

Ќе напредувате на деловен план.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 960 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?