Такси | Соновник
Соновник

Такси

Ќе бидете вмешани во голема расправија.

Ако возите такси

Ќе дознаете многу корисна информација.

Ако се возите во такси

Ќе напредувате на деловен план.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9295 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.