Тава | Соновник
Соновник

Тава

Ве очекуваат непредвидени трошоци поврзани со вашиот дом.

Полна тава

Ќе добиете многу пари.

Празна тава

Ви претстојат големи семејни расправии.

Нечиста тава

Здравјето ќе ви се влоши.

Скршена тава

Ќе остварите неочекувана финансиска добивка.

Тава на оган

Ви претстои период исполнет со многу грижи.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.