Тава | Соновник
Соновник

Тава

Ве очекуваат непредвидени трошоци поврзани со вашиот дом.

Полна тава

Ќе добиете многу пари.

Празна тава

Ви претстојат големи семејни расправии.

Нечиста тава

Здравјето ќе ви се влоши.

Скршена тава

Ќе остварите неочекувана финансиска добивка.

Тава на оган

Ви претстои период исполнет со многу грижи.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 1010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?