Табла (игра) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Табла (игра)
Соновник

Табла (игра)

Ако играте табла

Ќе влезете во конфликт со некоја блиска личност.

Ако некој друг игра табла

Ќе најдете начин да ги остварите вашите планови.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 1008 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?