Табла (игра) | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Табла (игра)
Соновник

Табла (игра)

Ако играте табла

Ќе влезете во конфликт со некоја блиска личност.

Ако некој друг игра табла

Ќе најдете начин да ги остварите вашите планови.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9294 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.