Табакера | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Табакера
Соновник

Табакера

Ќе бидете многу почитувани. Луѓето ќе сакаат да го слушнат вашето мислење и вашите совети.

Ако купувате табакера

Ќе постигнете деловен успех.

Ако држите табакера

Решавањето на вашите проблеми ќе ве чини многу пари.

Ако најдете табакера

Ќе заштедите пари на нешто, но можно е подоцна да жалите што не сте потрошиле повеќе.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2443 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?