Табакера | Соновник
Почетна » Забава » Соновник » Табакера
Соновник

Табакера

Ќе бидете многу почитувани. Луѓето ќе сакаат да го слушнат вашето мислење и вашите совети.

Ако купувате табакера

Ќе постигнете деловен успех.

Ако држите табакера

Решавањето на вашите проблеми ќе ве чини многу пари.

Ако најдете табакера

Ќе заштедите пари на нешто, но можно е подоцна да жалите што не сте потрошиле повеќе.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.