Новости | 1578
Почетна » Новости

Новости

Повозрасните жени имаат поубав сексуален живот
Секс

Жените во текот на нивните 20-ти години сè уште откриваат што сакаат на сексуален план, но...

Девојката на Џорџ Клуни во скандал со проституција и дрога
Елизабета Каналис и Џорџ Клуни

„Daily Telegraph“ и многу италијански медиуми ја поставија Елизабета Каналис во центарот на...

 
ФОТО: Тајната темна страна на Анџелина Џоли
Анџелина Џоли

Американското списание Star Magazine објави досега невидени фотографии од Анџелина Џоли на кои...

 
Внуката на Дајана Рос: Мајкл Џексон ми е татко
Мосиен Петит Џексон

По смртта на Мајкл Џексон, во неговото семејство се појавија многу скандали. Последниот е сврзан...

 
Популарните луѓе живеат подолго
Весело друштво

Американски научници, анализирајќи ги резултатите од 148 претходни истражувања, откриле...

 
Мобилните телефони погнасни од рачките на WC казанчињата
Мобилни телефони

Денес скоро секој поседува барем еден мобилен телефон. Повеќето од нас ги користат постојано...

 
Бебињата опсипани со љубов се поспокојни кога ќе пораснат
Мајка со бебе

Вниманието, љубовта и грижата што родителите им ја пружат на своите бебиња има големо влијание...

 
ФОТО: Необјавени провокативни фотографии со Џон Бон Џови
Џон Бон Џови

Џон Бон Џови отсекогаш негувал имиџ на примерен рокер. Но, фотографиите кои деновиве кружат...

 
ФОТО: Дивината замрзната во времето
Буба Мара

Инспириран од убавината на дивиот свет, Канаѓанецот Скот Линстед вложил многу време и трпение за да...

 
И кај мажите дебелината влијае врз самодовербата во спалната
Пар во кревет

Не се само жените жртви на ниска самодоверба во спалната како резултат на дебелината. И кај...

   
Страница 1578 од 1635

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9318 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?