Новости | 1479
Почетна » Новости

Новости

Ријана: „Секоја жена треба да си направи голи фотографии“
Ријана

Американската R&B пејачка Ријана советува дека сите жени треба да имаат доволно самодоверба...

Најгледаната реклама на YouTube влегува во Гинис
Бебиња на ролери

На YouTube можете да разгледате различни реклами, но само дел ќе ви остават впечаток. Една од нив...

 
Мишел Обама е најелегантната жена во политиката
Мишел Обама

Светската модна библија, списанието Elle, ѝ го додели на Мишел Обама почесното прво...

 
Хајди Клум му ја покажа на светот својата ќеркичка
Хајди Клум

Ѕвездата на Victoria’s Secret и популарниот пејач Сил на своите веб-сајтови вчера ги објавија првите...

 
Роби Вилијамс: „Не сме свршени“
Роби Вилијамс

Роби Вилијамс одрече дека е свршен со својата девојка Ајда Филд. На сајтот...

 
Викторија до операција поради високи штикли
Викторија Бекам

Викторија страда од неподнослива болка, која ѝ ја причинуваат коскени израстоци што кај неа се...

 
Верверичка напаѓа куче за да го спаси своето бебе
Верверичка напаѓа куче

Погледнете ги неверојатните слики, на кои е прикажана верверица што напаѓа куче за да го спаси...

 
Сопругата на Берлускони му бара 3,5 мил. евра месечно
Силвио Берлускони и Вероника Ларио

Вероника Ларио, сопругата на италијанскиот премиер Силвио Берлускони, побарала годишна алиментација од...

 
Роби Вилијамс се сврши и неговата мајка го потврди тоа
Роби и Ајда

Денес скоро сите списанија и весници ја објавија свршувачката на популарниот Роби Вилијамс со неговата девојка...

 
Џенифер Анистон сака да биде слаба како Џоли
Џенифер Анистон

Прекрасната актерка била многу загрижена за својот изглед, откако во медиумите излегоа нејзини фотографии...

   
Страница 1479 од 1486

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6345 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.