64-годишната Кристи Бринкли блеска во бело покрај ќерка си на забава
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 64-годишната Кристи Бринкли блеска во бело покрај ќерка си на забава

64-годишната Кристи Бринкли блеска во бело покрај ќерка си на забава

Кристи Бринкли е невозможно да остане незабележана каде и да се појави и без исклучок секогаш изнудува комплименти со младоликиот изглед. Поранешниот супермодел блескаше на забава на модното списание Bella.

Облечена во бела комбинација, 64-годишната дама со голема насмевка позираше пред фото-објективите.

Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј

Главна ѕвезда на свеченоста беше 32-годишната ќерка на Бринкли, Алекса Реј, која се најде на насловната страница на списанието.

Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5717 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.