64-годишната Кристи Бринкли блеска во бело покрај ќерка си на забава
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 64-годишната Кристи Бринкли блеска во бело покрај ќерка си на забава

64-годишната Кристи Бринкли блеска во бело покрај ќерка си на забава

Кристи Бринкли е невозможно да остане незабележана каде и да се појави и без исклучок секогаш изнудува комплименти со младоликиот изглед. Поранешниот супермодел блескаше на забава на модното списание Bella.

Облечена во бела комбинација, 64-годишната дама со голема насмевка позираше пред фото-објективите.

Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј

Главна ѕвезда на свеченоста беше 32-годишната ќерка на Бринкли, Алекса Реј, која се најде на насловната страница на списанието.

Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј Кристи Бринкли и Алекса Реј

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4765 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?