63-годишниот Мел Гибсон со 28-годишната девојка на хуманитарна гала
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 63-годишниот Мел Гибсон со 28-годишната девојка на хуманитарна гала

63-годишниот Мел Гибсон со 28-годишната девојка на хуманитарна гала

Мел Гибсон и Росалинд Рос беа меѓу гостите на галата „Heaven“ која изминатиот викенд се одржа во Лос Анџелес.

На хуманитарната свеченост, парот со задоволство позираше пред фоторепортерите.

Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос

63-годишниот актер и неговата 28-годишната партнерка пред две години го добија своето прво дете – синчето Ларс. Гибсон има уште осум деца од претходните врски – шест сина и една ќерка од бракот со Робин Мур и ќерка со Русинката Оксана Григориева.

Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.