62 години? Кристи Бринкли изгледа децении помлада во лежерно издание
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 62 години? Кристи Бринкли изгледа децении помлада во лежерно издание

62 години? Кристи Бринкли изгледа децении помлада во лежерно издание

Кристи Бринкли недискутабилно изгледа фантастично за својата возраст.

62-годишниот поранешен супермодел со лежерно издание привлече многу позитивни коментари.

Бринкли беше фотографирана додека се враќаше во својот хотел во Њујорк.

Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли

Пред една недела, Кристи присуствуваше на летна забава во Хемптонс, организирана во чест на нејзината корица на најновото издание на списанието „Social Life“.

Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи Бринкли Кристи со ќерка си СејлорКристи со ќерка си Сејлор Кристи Бринкли Кристи Бринкли

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4770 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?