60-годишниот Мел Гибсон го очекува своето ДЕВЕТТО дете со 26-годишната девојка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 60-годишниот Мел Гибсон го очекува своето ДЕВЕТТО дете со 26-годишната девојка

60-годишниот Мел Гибсон го очекува своето ДЕВЕТТО дете со 26-годишната девојка

Мел Гибсон и Росалинд Рос наскоро ќе добијат дете. 60-годишниот актер објави дека неговата 26-годишна девојка е бремена.

Ова ќе биде прво дете за Росалинд, а деветто за Мел. Холивудската ѕвезда има шест сина и една ќерка од бракот со Робин Мур и 7-годишна ќерка со Русинката Оксана Григориева.

Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос Мел Гибсон и Росалинд Рос

Веста за бременоста доаѓа по враќањето на Гибсон во Холивуд како режисер. Неговиот нов филм „Hacksaw Ridge“ беше поздравен со 10-минутен аплауз на Филмскиот фестивал во Венеција.

Трејлер за „Hacksaw Ridge“

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8074 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.