56-годишниот Квентин Тарантино со 35-годишната сопруга на Канскиот филмски фестивал
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 56-годишниот Квентин Тарантино со 35-годишната сопруга на Канскиот филмски фестивал

56-годишниот Квентин Тарантино со 35-годишната сопруга на Канскиот филмски фестивал

Синоќа премиерно беше прикажан „Once Upon A Time In Hollywood“ на Канскиот филмски фестивал.

Квентин Тарантино беше дел од ѕвездите кои зачекорија на црвениот тепих. 56-годишниот режисер на филмот беше придружуван од 20 години помладата сопруга Даниела Пик.

Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик

На премиерата, 35-годишната Израелка шармираше во бел свилен фустан, а подоцна се пресоблече во црн фустан од Версаче.

Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик Квентин Тарантино и Даниела Пик

Трејлер за „Once Upon A Time In Hollywood“

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 2938 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?