51-годишниот диџеј Дејвид Гета на плажа со двојно помладата девојка откако го покажа луксузниот стан во Мајами
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 51-годишниот диџеј Дејвид Гета на плажа со двојно помладата девојка откако го покажа луксузниот стан во Мајами

51-годишниот диџеј Дејвид Гета на плажа со двојно помладата девојка откако го покажа луксузниот стан во Мајами

Дејвид Гета наскоро ќе замине на голема турнеја, а пред да започне со настапите низ светот, тој се препушти на уживањето.

Славниот диџеј беше фотографиран на плажа со Џесика Ледон. 51-годишниот музичар и 27-годишната Кубанка се релаксираа со нивното куче во Мајами.

Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон Дејвид Гета и Џесика Ледон

Гета на Instagram го покажа модерниот стан во Мајами во кој престојува со Ледон.

Популарниот диџеј ја започна врската со Џесика во 2015 година, една година по разводот со Кетрин Лоб со која беше во брачна заедница 22 години и со која има две деца.

Дејвид со поранешната сопругаДејвид со поранешната сопруга

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4768 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?