50 фотографии од Бред Пит за неговиот 50. роденден
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » 50 фотографии од Бред Пит за неговиот 50. роденден

50 фотографии од Бред Пит за неговиот 50. роденден

Верувале или не, Бред Пит денес полни 50 години. Холивудскиот заводник, кој често е нарекуван најпривлечен маж на планетата и без исклучок присуствува на листите на најсекси ѕвезди, е дел од многу филмски хитови како „Seven“, „12 Monkeys“, „Fight Club“, „The Curious Case of Benjamin Button“ и „Moneyball“.

Во текот на годините Пит секогаш привлекувал огромно внимание поради својот изглед, но и поради врските со славни актерки како Џулиет Луис, Гвинет Палтроу и Кристина Еплгејт, бракот со Џенифер Анистон и долгогодишната врска со Анџелина Џоли.

Погледнете како се менуваше Бред Пит пред очите на јавноста.

Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит Бред Пит

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 4128 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?