Шоу-бизнис | Новости | 11
Почетна » Новости » Шоу-бизнис

Шоу-бизнис

Романтично запросување: Сара Хајленд од „Modern Family“ се вери, погледнете го прстенот
Сара Хајленд и Велс Адамс

Сара Хајленд и Велс Адамс се свршија. 28-годишната актерка од серијата „Modern Family“ го прифати...

ВИДЕО: Џенифер Лопез е атрактивна стриптизерка во трејлерот за новиот филм „Hustlers“
Џенифер Лопез - Hustlers

На полноќ, беше објавен првиот трејлер за новиот филм „Hustlers“, во кој Џенифер Лопез се појавува...

 
Лионел Меси со атрактивната сопруга и трите мали деца на егзотичен одмор на Карибите
Меси со семејството

Лионел Меси се дистанцираше од професионалните обврски и издвои време за своето семејство...

 
Ева Лонгорија гламурозна ѕвезда во кадифена креација на хуманитарна гала во Марбеља
Ева Лонгорија

Ева Лонгорија беше гламурозна гостинка на најновата хуманитарна гала на Global Gift Foundation...

 
Ирина Шајк шик ѕвезда во Burberry на финалето на Формула Е
Ирина Шајк

Ирина Шајк со свои очи го проследи финалето на Формула Е. На њујоршкиот тркачки настан, славната Русинка....

 
Бремената Миранда Кер со сопругот на забава за Националниот ден на Франција
Миранда Кер и Еван Спигел

Миранда Кер и Еван Спигел присуствуваа на забава во Беверли Хилс организирана по повод Националниот ден на Франција....

 
Елегантно семејство: Вин Дизел со саканата и трите деца на премиерата на „Кралот лав“
Вин Дизел

Вин Дизел се вброи меѓу холивудските ѕвезди кои присуствуваа на европската премиера на филмската...

 
Бијонсе во жолта креација со шлиц до колк на премиера каде се сретна со Меган Маркл и принцот Хари
Бијонсе

Како дел од тимот на филмската верзија на „Кралот лав“, Бијонсе не ја пропушти евроропската премиера...

 
Роузи Хантингтон-Вајтли сензуална во бел фустан од Версаче покрај Џејсон Стејтам на премиера
Роузи Хантингтон-Вајтли и Џејсон Стејтам

Роузи Хантингтон-Вајтли ја разубави премиерата на „Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw“. 32-годишниот...

 
Ирина Шајк сними моден едиторијал и зборуваше за бракот, мајчинството и растењето во Русија
Ирина Шајк

Ирина Шајк е ѕвездата од дигиталното издание на Harper's Bazaar. Убавата Русинка сними фотосесија и даде интервју за списанието...

   
Страница 11 од 678

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4768 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?