Џорџ и Амал Клуни, Сандра Булок, Бред Пит, Елен Деџенерис... Џенифер Анистон го прослави 50-тиот роденден со ѕвездена забава
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџ и Амал Клуни, Сандра Булок, Бред Пит, Елен Деџенерис... Џенифер Анистон го прослави 50-тиот роденден со ѕвездена забава

Џорџ и Амал Клуни, Сандра Булок, Бред Пит, Елен Деџенерис... Џенифер Анистон го прослави 50-тиот роденден со ѕвездена забава

Џенифер Анистон со луда забава го прослави 50-тиот роденден. Бројни славни личности беа фотографирани пред хотелот „Sunset Tower“.

Прстите на папараците најмногу ги размрда присуството на Бред Пит кој се обиде да влезе незабележан, но и паѓањето на Рис Витерспун по големата прослава.

Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон

Неколку фотографии „испливаа“ на социјалните мрежи.

Меѓу гостите беа Џорџ и Амал Клуни, Сандра Булок со Брајан Рендал, „пријателките“ Лиса Кудроу и Кортни Кокс, Елен Деџенерис, Даjен Китон, Том Форд, Лора Дерн, Џејсон Бејтман, Деми Мур, Барбара Стрејсенд, Гвинет Палтроу, Кејт Хадсон, Кети Пери, Орландо Блум и Џими Кимел.

Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон Роденденот на Џенифер Анистон

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9427 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.