Џорџина Родригез во проѕирна креација од Роберто Кавали на гала на Сардинија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џорџина Родригез во проѕирна креација од Роберто Кавали на гала на Сардинија

Џорџина Родригез во проѕирна креација од Роберто Кавали на гала на Сардинија

Џорџина Родригез ја разубавуваше летната гала на UNICEF.

На хуманитарната свеченост, која се одржа во Порто Черво на Сардинија, 25-годишната девојка на Кристијано Роналдо се појави во проѕирна креација од Роберто Кавали и блескав накит од Шопард.

Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез Џорџина Родригез

Пред да зачекори на црвениот тепих, Џорџина сподели фотографија на која Кристијано Џуниор ѝ помага во шминкањето.

Џорџина Родригез

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 27%
  • 73%
Се испраќа...

(Вкупно: 2894 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?