Џејми Дорнан со сопругата на летен одмор во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џејми Дорнан со сопругата на летен одмор во Италија

Џејми Дорнан со сопругата на летен одмор во Италија

Италија летово е најпопуларна дестинација меѓу холивудските ѕвезди. И Џејми Дорнан и Амелија Ворнер беа привлечени од убавините на италијанското крајбрежје и уживаа во Капри и околината.

36-годишниот актер, кој е најпознат по улогата на Кристијан Греј во филмовите „Fifty Shades“, се релаксираше со 36-годишната актерка со која е во брак од 2013 година.

Парот има две ќерки, а поради начинот на кој Амелија си го допира стомачето на новите фотографии, се родија гласини дека е на пат нивното трето дете.

Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер Џејми Дорнан и Амелија Ворнер

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2019 година?
  • 11%
  • 54%
  • 4%
  • 12%
  • 1%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 6334 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.