Џесика Алба со трите деца на шопинг во Беверли Хилс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џесика Алба со трите деца на шопинг во Беверли Хилс

Џесика Алба со трите деца на шопинг во Беверли Хилс

Мајчинството е важно и големо делче од сложувалката наречена живот за Џесика Алба. Популарната актерка, која успешно влезе во претприемничките води и постојано ја проширува својата компанија Honest, го користи слободното време за да се посвети на семејството.

37-годишната холивудска ѕвезда беше фотографирана со двете ќерки, Хонор и Хевен, како и со малиот син Хејз за време на шопинг во Беверли Хилс.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Алба го роди третото дете на последниот ден од изминатава година. Таа е во брак со Кеш Ворен веќе 10 години.

A post shared by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 8508 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.