Џесика Алба на ревијата на Валентино во Париз
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џесика Алба на ревијата на Валентино во Париз

Џесика Алба на ревијата на Валентино во Париз

Џесика Алба со необичен стајлинг привлекуваше погледи на ревијата на Валентино.

На модното шоу во Париз, привлечната актерка се појави облечена во сина широка кошула и проѕирно црвено здолниште.

Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба Џесика Алба

Пред ревијата, Алба се фотографираше со основачот на брендот, Валентино Гаравани.

Џесика Алба

35-годишната актерка и бизнисменка сподели и фотографија од подготовките за ревијата и кратко видео од нејзината авантура во Париз.

Џесика Алба Џесика Алба

A video posted by Jessica Alba (@jessicaalba) on

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4764 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?