Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли шармантни убавици на моден настан на „Galvan“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли шармантни убавици на моден настан на „Galvan“

Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли шармантни убавици на моден настан на „Galvan“

Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли беа гостинки на моден настан на „Galvan“ во Лос Анџелес. Двете убавици шармираа во креации од познатиот британски бренд.

28-годишната манекенка и актерка изгледаше гламурозно во светло розов сатенски фустан и елегантен крзнен шал. Пред неколку дена, Роузи ја потврди веста за свршувачката со актерот Џејсон Стејтам.

Џесика Алба избра покежуал изглед. 34-годишната актерка и бизнисменка се појави во бел краток фустан кој го искомбинира со црни високи чизми до над колена од Стјуарт Вајцман.

Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли Џесика Алба и Роузи Хантингтон-Вајтли

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6745 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.