Џенифер Лопез 100% НЕ е бремена: Менаџерот на пејачката ги негираше гласините со фотографии
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез 100% НЕ е бремена: Менаџерот на пејачката ги негираше гласините со фотографии

Џенифер Лопез 100% НЕ е бремена: Менаџерот на пејачката ги негираше гласините со фотографии

Во изминатиов период таблоидите објавија дезинформација дека Џенифер Лопез го очекува своето трето дете и дека планира да стапи во брак со 29-годишното момче Каспер Смарт.

Но вчера, менаџерот на 47-годишната пејачка, Бени Медина, за сајтот TMZ ги демантираше гласините дека таа е бремена и ги нарече „100% неточни“. Медина сподели фотографии од Лопез, направени по нејзиното шоу во Лас Вегас.

„Дали ви изгледа како да е бремена?“ – запраша тој.

На фотографиите, славната музичка ѕвезда е облечена во портокалова комбинација со краток горен дел. Изразените стомачни мускули на Лопез само го потврдуваат кажаното од нејзиниот менаџер.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Пред неколку часа, Лопез објави фотографија со близначињата Макс и Ема и напиша: „Оваа фотографија е малку матна, но чувствувам како камерата да го уловила чувството во тој момент. Секогаш се чувствувам сакано, безгрижно и како да сонувам кога сум со овие двајца...“.

Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3633 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.