Џенифер Лопез со модерен стајлинг покрај саканиот Алекс
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез со модерен стајлинг покрај саканиот Алекс

Џенифер Лопез со модерен стајлинг покрај саканиот Алекс

Џенифер Лопез ги одушеви своите фанови со модерниот стајлинг за време на нејзината посета на Универзитетот Стенфорд во Калифорнија со Алекс Родригез.

49-годишната актерка комбинираше тесно здолниште со должина до колената со бежова ролка од Волфорд, очила за сонце и колан од Шанел, чанта од Ермес и обувки од Џанвито Роси.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Видео

43-годишниот спортист носеше костум од Тод Снајдер. Тој одржа предавање на Стенфордскиот универзитет.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Пред неколку дена, парот беше фотографиран во Мајами.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 68%
  • 14%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 5353 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.