Џенифер Лопез доби неочекуван бакнеж од саканиот додека даваше интервју на црвениот тепих
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез доби неочекуван бакнеж од саканиот додека даваше интервју на црвениот тепих

Џенифер Лопез доби неочекуван бакнеж од саканиот додека даваше интервју на црвениот тепих

Џенифер Лопез и Алекс Родригез недискутабилно стануваат еден од омилените холивудски парови.

Додека 47-годишната пејачка и актерка даваше интервју на црвениот тепих, нејзиниот сакан се појави пред камерите само за да ја бакне на образот и да ѝ каже дека му се допаднало нејзиното шоу. „Добро шоу душо“ – ѝ вели Алекс на Џеј Ло, разнежнувајќи ја со својот бакнеж.

Сето ова се случуваше по завршувањето на еден од концертите на Лопез во Лас Вегас.

Џеј Ло и Алекс

ВИДЕО

Музичката ѕвезда и 41-годишниот спортист за првпат беа фотографирани во јавност заедно кон крајот на март.

Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез и Алекс Родригез Џенифер Лопез и Алекс Родригез

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8150 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.