Џенифер Лопез ги истакна облините во спортско издание откако објави фотографии без шминка
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез ги истакна облините во спортско издание откако објави фотографии без шминка

Џенифер Лопез ги истакна облините во спортско издание откако објави фотографии без шминка

Џенифер Лопез одушевува со својот изглед и непосредно пред влегувањето во шестата деценија од животот.

Музичката и филмска ѕвезда беше фотографирана пред фитнес сала во тесна спортска облека, а нејзините фанови побрзаа да ја опсипат со комплименти за фигурата.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

49-годишната актерка и пејачка беше фотографирана пред тренинг и со Алекс Родригез.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Претходно, таа привлече внимание на Instagram со споделувањето на фотографии на кои позира без шминка.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4770 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?