Џенифер Лопез, Блејк Лајвли, Анџелина Џоли... Еве како изгледаа ѕвездите во средношколските денови
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Лопез, Блејк Лајвли, Анџелина Џоли... Еве како изгледаа ѕвездите во средношколските денови

Џенифер Лопез, Блејк Лајвли, Анџелина Џоли... Еве како изгледаа ѕвездите во средношколските денови

Луѓето се менуваат, особено во светот на шоу-бизнисот. Во продолжение погледнете како изгледале холивудските ѕвезди во времето кога седеле во училишните клупи.

Џенифер Лопез

Ѕвездите во средношколските денови

Блејк Лајвли

Ѕвездите во средношколските денови

Ева Мендез

Ѕвездите во средношколските денови

Ева Лонгорија

Ѕвездите во средношколските денови

Мила Кунис

Ѕвездите во средношколските денови

Анџелина Џоли

Ѕвездите во средношколските денови

Бред Пит

Ѕвездите во средношколските денови

Бритни Спирс

Ѕвездите во средношколските денови

Џорџ Клуни

Ѕвездите во средношколските денови

Бијонсе

Ѕвездите во средношколските денови

Џенифер Анистон

Ѕвездите во средношколските денови

Метју Меконахи

Ѕвездите во средношколските денови

Џулија Робертс

Ѕвездите во средношколските денови

Адам Левин

Ѕвездите во средношколските денови

Том Крус

Ѕвездите во средношколските денови

Натали Портман

Ѕвездите во средношколските денови

Мараја Кери

Ѕвездите во средношколските денови

Ченинг Тејтум

Ѕвездите во средношколските денови

Гвен Стефани

Ѕвездите во средношколските денови

Чејс Крафорд

Ѕвездите во средношколските денови

Мет Лебланк

Ѕвездите во средношколските денови

Лиам Хемсфорт

Ѕвездите во средношколските денови

Кети Пери

Ѕвездите во средношколските денови

Џенифер Лоренс

Ѕвездите во средношколските денови

Овен Вилсон

Ѕвездите во средношколските денови

Линдзи Лохан

Ѕвездите во средношколските денови

Ема Стоун

Ѕвездите во средношколските денови

Мерил Стрип

Ѕвездите во средношколските денови

Сиара

Ѕвездите во средношколските денови

Џулиен Мур

Ѕвездите во средношколските денови

Зак Ефрон

Ѕвездите во средношколските денови

Елизабет Бенкс

Ѕвездите во средношколските денови

Џејмс Франко

Ѕвездите во средношколските денови

Опра

Ѕвездите во средношколските денови

Шон Пен

Ѕвездите во средношколските денови

Ен Хетавеј

Ѕвездите во средношколските денови

Роберт Дауни Џуниор

Ѕвездите во средношколските денови

Ејми Адамс

Ѕвездите во средношколските денови

Мет Дејмон

Ѕвездите во средношколските денови

Мадона

Ѕвездите во средношколските денови

Харисон Форд

Ѕвездите во средношколските денови

Чарли Шин

Ѕвездите во средношколските денови

Памела Андерсон

Ѕвездите во средношколските денови

Селена Гомез

Ѕвездите во средношколските денови

Аријана Гранде

Ѕвездите во средношколските денови

Сузан Сарандон

Ѕвездите во средношколските денови

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4762 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?