Џенифер Анистон, Ема Вотсон, Џим Парсонс... славните читаат злобни твитови во шоуто на Џими Кимел
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Џенифер Анистон, Ема Вотсон, Џим Парсонс... славните читаат злобни твитови во шоуто на Џими Кимел

Џенифер Анистон, Ема Вотсон, Џим Парсонс... славните читаат злобни твитови во шоуто на Џими Кимел

Џими Кимел покани нова група славни личност за сегментот „Злобни твитови“.

Џенифер Анистон, Ема Вотсон, Џенифер Лоренс, Гал Гадот, Џејк Џиленхoл, Елизабет Мос, Мајкл Китон, Гвинет Палтроу, Џим Парсонс, Кристен Бел, Алек Болдвин, Дејв Шапел и Кумаил Нанџиани читаа злобни коментари за себе од Twitter.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3821 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?