Јана Бурческа стана мајка, роди девојче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Јана Бурческа стана мајка, роди девојче

Јана Бурческа стана мајка, роди девојче

Јана Бурческа се породи. Македонската пејачка роди девојче за кое беше објавено дека ќе го добие името Дона.

Јана Бурческа

24-годишната македонска ѕвезда објави дека е бремена непосредно пред да настапи на евровизиската сцена, а истата вечер доби и предлог за брак.

Јана Бурческа Јана Бурческа

Таа стапи во брак со својот избраник Александар Филиповски пред месец и половина.

Јана Бурческа Јана Бурческа Јана Бурческа

Анкета

Анкета
Сметате ли дека треба да се продолжи породилното отсуство?
  • 19%
  • 73%
  • 9%
Се испраќа...

(Вкупно: 22505 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.