Шик пар: Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шик пар: Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк

Шик пар: Викторија и Дејвид Бекам на вечера во Њујорк

Викторија Бекам ја презентираше својата најнова модна колекција со ревија во Њујорк. 43-годишната дизајнерка прослави за успешното модно шоу со вечера со саканиот.

Викторија и Дејвид беа фотографирани во складни комбинации додека се упатуваа во ресторан во Големото јаболко.

И двајцата беа облечени во фармерки и тегет блузи.

Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам Бекам

По ревијата, славниот пар отиде на ручек во ресторанот „Balthazhar“.

Бекам Бекам Бекам Бекам

Погледнете дел од колекцијата на Бекам за сезоната пролет 2018.

Викторија Бекам колекција Викторија Бекам колекција
Викторија Бекам колекција Викторија Бекам колекција
Викторија Бекам колекција Викторија Бекам колекција
Викторија Бекам колекција Викторија Бекам колекција
Викторија Бекам колекција Викторија Бекам колекција
Бекам

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8790 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.