Шармантни во црно: Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на црвениот тепих
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шармантни во црно: Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на црвениот тепих

Шармантни во црно: Силвестер Сталоне со сопругата и трите ќерки на црвениот тепих

Силвестер Сталоне и Џенифер Флавин ги поддржаа своите три ќерки на „Златен глобус“. Атрактивните сестри беа мисици на манифестацијата и помагаа во доделувањето на наградите.

14-годишната Скарлет, 18-годишната Систин и 20-годишната Софија облечени во црни креации гордо позираа покрај своите славни родители.

Семејството Сталоне Семејството Сталоне

„За првпат во историјата на Златен глобус, гордо избравме не една, туку три Мис Златен Глобус претставнички. Сестрите Сталоне ќе ја продолжат долгогодишната традиција на врачување на статуетки на церемонијата. Секоја од овие млади дами има постигнато успех, независно дали тоа е во образованието, спортот или модата“ – изјавил Лорензо Сорија, претседател на непрофитната организација која стои зад манифестацијата.

Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне

70-годишниот актер и 48-годишниот поранешен модел запливаа во брачните води во 1997 година.

Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне Семејството Сталоне

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.