Шармантна трудница: Миранда Кер во розово на забава покрај базен во нејзиниот дом во Малибу
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шармантна трудница: Миранда Кер во розово на забава покрај базен во нејзиниот дом во Малибу

Шармантна трудница: Миранда Кер во розово на забава покрај базен во нејзиниот дом во Малибу

Миранда Кер го одбележа лансирањето на својата нова колекција органски козметички производи со забава покрај базен. Свечената прослава се одржа во нејзиниот дом во Малибу, а присуствуваа нејзини блиски пријатели и соработници.

Поранешниот ангел на Victoria’s Secret изгледаше шармантно во розово кратко фустанче и бели сандали. Кер го очекува третото дете, а слободно може да се каже дека бременоста одлично ѝ годи.

Миранда Кер Миранда Кер

Поддршка ѝ даде Кети Пери, која моментално е верена со поранешниот сопруг на Миранда, Орландо Блум.

Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.