Шармантна трудница: Миранда Кер во розово на забава покрај базен во нејзиниот дом во Малибу
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шармантна трудница: Миранда Кер во розово на забава покрај базен во нејзиниот дом во Малибу

Шармантна трудница: Миранда Кер во розово на забава покрај базен во нејзиниот дом во Малибу

Миранда Кер го одбележа лансирањето на својата нова колекција органски козметички производи со забава покрај базен. Свечената прослава се одржа во нејзиниот дом во Малибу, а присуствуваа нејзини блиски пријатели и соработници.

Поранешниот ангел на Victoria’s Secret изгледаше шармантно во розово кратко фустанче и бели сандали. Кер го очекува третото дете, а слободно може да се каже дека бременоста одлично ѝ годи.

Миранда Кер Миранда Кер

Поддршка ѝ даде Кети Пери, која моментално е верена со поранешниот сопруг на Миранда, Орландо Блум.

Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер Миранда Кер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 2444 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?