Шармантна трудница: Ева Лонгорија сними фотосесија во последниот месец од бременоста
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шармантна трудница: Ева Лонгорија сними фотосесија во последниот месец од бременоста

Шармантна трудница: Ева Лонгорија сними фотосесија во последниот месец од бременоста

Ева Лонгорија за кратко време ќе стане мајка. 43-годишната актерка сними фотосесија во последниот месец од бременоста за „Iris Covet Book“.

Ѕвездата од хит серијата „Очајни домаќинки“ позира во костими за капење и елегантни креации со впечатлив накит за едиторијалот снимен покрај и во базен.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Ова ќе биде прво дете на Лонгорија, која треба да се породи следниот месец.

Ева Лонгорија

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.