Шарлиз Терон елегантна во креација од Живанши
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Шарлиз Терон елегантна во креација од Живанши

Шарлиз Терон елегантна во креација од Живанши

Што и да облече, Шарлиз Терон ќе изгледа прекрасно. Убавата актерка присуствуваше на банкет на Hollywood Foreign Press Association во Беверли Хилс и блескаше во црно.

Креацијата е дело на Живанши, додека обувките ги потпишува Кристијан Лобутин.

Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон Шарлиз Терон

На настанот присуствуваа повеќе славни личности меѓу кои Џенифер Гарнер, Дакота Фенинг, Амбер Херд и Синтија Ериво.

HFPA HFPA HFPA HFPA HFPA

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор летово?
  • 24%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 4%
  • 4%
  • 12%
  • 11%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4470 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.