Холивудско семејство: Мила Кунис и Ештон Кучер со слатките дечиња во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Холивудско семејство: Мила Кунис и Ештон Кучер со слатките дечиња во Лос Анџелес

Холивудско семејство: Мила Кунис и Ештон Кучер со слатките дечиња во Лос Анџелес

Мила Кунис и Ештон Кучер се посветени родители. Холивудскиот пар ги почести своите две мали деца со замрзнат јогурт, а папараците го овековечија нивното семејно излегување.

34-актерка и 39-годишниот актер и бизнисмен беа фотографирани во Лос Анџелес. Додека Мила го носеше в раце едногодишниот Димитри, малата Вајат Изабел трчаше со голема насмевка на лицето.

Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер

Мила и Ештон се запознаа благодарение на серијата „That '70s Show“ во која глумеа заљубени тинејџери. Всушност, првиот бакнеж на Мила бил со Ештон на снимањето на шоуто. Тие ја крунисаа својата љубов со брак во јули 2015 година.

Мила Кунис и Ештон Кучер Мила Кунис и Ештон Кучер

Анкета

Анкета
Дали ќе гласате на референдумот на прашањето: „Дали сте за членство во ЕУ и НАТО со прифаќање на Договорот помеѓу Република Македонија и Република Грција?“
  • 25%
  • 5%
  • 70%
Се испраќа...

(Вкупно: 8839 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

- Мамо, што е љубовница?

- Тоа, мамино, е лоша тетка која ни краде од семејниот буџет.

- А љубовник?

- Е тоа е добар чичко, кој му помага на татко ти.