„Хана, Дарен, ве сакам!“ – извика Тамара во кратко интервју зад евровизиската сцена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Хана, Дарен, ве сакам!“ – извика Тамара во кратко интервју зад евровизиската сцена

„Хана, Дарен, ве сакам!“ – извика Тамара во кратко интервју зад евровизиската сцена

По настапот кој наиде на бројни комплименти, Тамара Тодевска даде кратко интервју зад сцената на Евровизија.

На прашањето што е променето од последниот пат кога учествуваше на овој музички натпревар, таа одговори: „Јас сум променета. Помудра сум, јас сум друга личност. Мајка сум на две деца и тоа ме промени многу, ме дефинира како личност, па сакам да им кажам на моите две деца кои ги сакам најмногу... Хана, Дарен, ве саакам!

Видео

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8594 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.