„Хана, Дарен, ве сакам!“ – извика Тамара во кратко интервју зад евровизиската сцена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Хана, Дарен, ве сакам!“ – извика Тамара во кратко интервју зад евровизиската сцена

„Хана, Дарен, ве сакам!“ – извика Тамара во кратко интервју зад евровизиската сцена

По настапот кој наиде на бројни комплименти, Тамара Тодевска даде кратко интервју зад сцената на Евровизија.

На прашањето што е променето од последниот пат кога учествуваше на овој музички натпревар, таа одговори: „Јас сум променета. Помудра сум, јас сум друга личност. Мајка сум на две деца и тоа ме промени многу, ме дефинира како личност, па сакам да им кажам на моите две деца кои ги сакам најмногу... Хана, Дарен, ве саакам!

Видео

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9629 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?