Фрлете поглед во домот во кој живееја Бред Пит и Џенифер Анистон кога беа заедно
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Фрлете поглед во домот во кој живееја Бред Пит и Џенифер Анистон кога беа заедно

Фрлете поглед во домот во кој живееја Бред Пит и Џенифер Анистон кога беа заедно

Имотот, на кој живееја Џенифер Анистон и Бред Пит додека беа во брак, моментално е поставен за продажба. Оној кој сака да ужива во убавините на поранешниот дом на славните актери ќе треба да издвои 49 милиони долари од своето богатство.

Куќата се наоѓа во Беверли Хилс, а целиот имот се протега на површина од 1.115 m2.

Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит

Куќата била изградена во 1934 година и има 5 спални соби и 12 бањи.

Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит

ВИДЕО

Џенифер и Бред го купија имотот во 2001 година за 13,5 милиони долари.

Поранешниот дом на Џенифер Анистон и Бред Пит

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9627 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?