ФОТО: 60-годишниот Мел Гибсон со 26-годишната бремена девојка на премиера во Сиднеј
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: 60-годишниот Мел Гибсон со 26-годишната бремена девојка на премиера во Сиднеј

ФОТО: 60-годишниот Мел Гибсон со 26-годишната бремена девојка на премиера во Сиднеј

Мел Гибсон присуствуваше на премиерата на својот најнов филмски проект „Hacksaw Ridge“. 60-годишниот актер ја доби поддршката од својата 26-годишна девојка Росалинд Рос, која го придружуваше на прикажувањето на филмот во Сиднеј.

Рос е бремена со првото дете со Гибсон. Ова ќе биде деветто дете на холивудскиот актер кој има шест сина и една ќерка од бракот со Робин Мур и 7-годишна ќерка со Русинката Оксана Григориева.

Црната креација во која Росалинд зачекори на црвениот тепих, вешто го сокриваше нејзиното трудничко стомаче.

Мел Гибсон и Росалинд Мел Гибсон и Росалинд Мел Гибсон и Росалинд Мел Гибсон и Росалинд Мел Гибсон и Росалинд Мел Гибсон и Росалинд Мел Гибсон и Росалинд

Мел позираше и со својата колешка Тереза Палмер.

Мел Гибсон и Тереза

Филмот „Hacksaw Ridge“, режиран од Гибсон, доби 10-минутен аплауз на Филмскиот фестивал во Венеција кој се одржа минатиот месец. Погледнете го трејлерот:

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3477 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.