ФОТО: 60-годишниот Мел Гибсон со 25-годишната девојка на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: 60-годишниот Мел Гибсон со 25-годишната девојка на црвениот тепих во Кан

ФОТО: 60-годишниот Мел Гибсон со 25-годишната девојка на црвениот тепих во Кан

Мел Гибсон и Росалинд Рос присуствуваа на затворањето на Канскиот филмски фестивал. 60-годишниот актер и неговата 25-годишна девојка си разменуваа допири и бакнежи на црвениот тепих на француската ривиера.

За свеченоста Гибсон избра елегантно црно одело, а Рос чекореше покрај својот сакан во црн минималистички фустан.

Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд Мел и Росалинд

Мел му ја додели наградата „Златна палма“ на режисерот Кен Лопуч за филмот „I, Daniel Blake“.

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8183 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.