ФОТО: Џорџ Клуни и елегантната Амал на премиера во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џорџ Клуни и елегантната Амал на премиера во Кан

ФОТО: Џорџ Клуни и елегантната Амал на премиера во Кан

Брачниот пар Клуни ги раздвижи прстите на фоторепортерите на Канскиот филмски фестивал.

На премиерата на новиот филм на Џорџ, „Money Monster“, Амал се појави во нежен фустан со висок шлиц од италијанската модна куќа Версаче.

Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни

Славните брачни партнери позираа со екипата која е заслужна за „Money Monster“.

Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни Клуни

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 8072 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.