ФОТО: Џорџ и Амал Клуни заљубени на премиера во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џорџ и Амал Клуни заљубени на премиера во Лос Анџелес

ФОТО: Џорџ и Амал Клуни заљубени на премиера во Лос Анџелес

Џорџ Клуни присуствуваше на премиерата на својот најнов филм „Hail, Caesar!“, а неговата сопруга Амал не ја пропушти можноста да му даде поддршка и да го придружува на црвениот тепих во Лос Анџелес.

37-годишната адвокатка ги разголи своите нозе во кратко фустанче со А-линија. Црвено-белата креација доаѓа од колекцијата висока мода пролет 2015 на Џамбатиста Вали.

Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни

На прикажувањето на новиот филм се појавија и Ченинг и Џена-Деван Тејтум.

Џорџ и Амал Клуни Џорџ и Амал Клуни

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 25%
  • 75%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.