ФОТО: Џон Бон Џови со семејството на одмор во Хрватска, неговиот син сподели фотографии од летувањето
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џон Бон Џови со семејството на одмор во Хрватска, неговиот син сподели фотографии од летувањето

ФОТО: Џон Бон Џови со семејството на одмор во Хрватска, неговиот син сподели фотографии од летувањето

Џон Бон Џови со сопругата Доротеа и синовите летува во Хрватска. Талентираниот музичар беше фотографиран додека се упатуваше на јахтата „Rarity“ со која ужива во убавините на хрватското крајбрежје.

57-годишниот пејач љубезно се поздравуваше со персоналот пред да ја започне летната авантура.

Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови

Неговиот син Џејкоб сподели фотографии од летниот одмор.

Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови Џон Бон Џови

Џон и Доротеа имаат четири деца, а во брак се од 1989 година.

Џон Бон Џови

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9437 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.