ФОТО: Џесика Алба со трите деца покажува како изгледа нивниот семеен дом
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џесика Алба со трите деца покажува како изгледа нивниот семеен дом

ФОТО: Џесика Алба со трите деца покажува како изгледа нивниот семеен дом

Екипата на Architectural Digest ѕирна во домот на Џесика Алба, а низ фотографиите и видео-турата можеме да „прошетаме“ низ просториите во кои славната актерка живее со сопругот Кеш Ворен и трите деца.

„Ова е куќата од нашите соништа... Сакавме место на кое ќе ги гледаме нашите деца како си играат и растат“ – вели Алба за куќата во Беверли Хилс.

Видео

Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба

Алба и Ворен се запознаа на снимањето на „Fantastic Four“ во 2004 година. Тие се родители на ќерките Хонор и Хевен и синот Хејз.

Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8596 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.