ФОТО: Џесика Алба со трите деца покажува како изгледа нивниот семеен дом
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џесика Алба со трите деца покажува како изгледа нивниот семеен дом

ФОТО: Џесика Алба со трите деца покажува како изгледа нивниот семеен дом

Екипата на Architectural Digest ѕирна во домот на Џесика Алба, а низ фотографиите и видео-турата можеме да „прошетаме“ низ просториите во кои славната актерка живее со сопругот Кеш Ворен и трите деца.

„Ова е куќата од нашите соништа... Сакавме место на кое ќе ги гледаме нашите деца како си играат и растат“ – вели Алба за куќата во Беверли Хилс.

Видео

Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба

Алба и Ворен се запознаа на снимањето на „Fantastic Four“ во 2004 година. Тие се родители на ќерките Хонор и Хевен и синот Хејз.

Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба Домот на Џесика Алба

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?