ФОТО: Џенифер Лопез со помалата сестра на вечера во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » ФОТО: Џенифер Лопез со помалата сестра на вечера во Њујорк

ФОТО: Џенифер Лопез со помалата сестра на вечера во Њујорк

Кај Џенифер Лопез нема модна утка ниту кога станува збор за обично излегување. 48-годишната ѕвезда уживаше на вечера со сестра си Линда, а нејзиниот лежерен стајлинг наиде на комплименти.

Облечена во фармерки и бела блуза, Лопез изгледаше атрактивно додека излегуваше од ресторанот „Nello“.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Џенифер е мошне блиска со Линда, која е две години помлада од неа и работи како новинарка.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за новото име Република Северна Македонија?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 8796 гласа)

Цитат

Понекогаш твојата среќа е изворот на твојата насмевка, но понекогаш насмевката може да биде изворот на твојата среќа.

Тик Нјат Хан

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.